-->

صفر تا صد مهاجرت به قبرس شمالی

صفر تا صد مهاجرت به قبرس شمالی

صفر تا صد مهاجرت به قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی را از روش‌ های مختلفی می‌ توانید انجام دهید. کشور قبرس شمالی در چند سال اخیر یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت بوده است. یک کشور کوچک در دریای مدیترانه که از آن به عنوان دروازه ورود به اروپا می‌ توان نام برد. با توجه به شرایط آسانی که مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت در این کشور نسبت به سایر کشورهای اروپایی وجود دارد، بسیاری از افراد به دنبال دریافت اطلاعات در این خصوص هستند. مزایای زندگی در کشور شمالی نیز سبب شده است که این جزیره کوچک یک مقصد جذاب برای مهاجرت عنوان شود.

برای مهاجرت به قبرس شمالی می‌ توان از طریق سرمایه‌ گذاری، خرید و فروش ملک، مهاجرت کاری و همچنین مهاجرت از طریق ثبت شرکت اقدام نمود. با ما همراه باشید تا در این خصوص اطلاعات بیشتری به شما ارائه دهیم.

آشنایی با کشور قبرس

آشنایی با کشور قبرس

کشور قبرس یک جزیره کوچک در شرق اروپا و در دریای مدیترانه است. این کشور به واسطه بهره‌ مندی از سواحل زیبا، آب و هوای گرمسیری و همچنین فرهنگ متنوع توانسته است یک مقصد جذاب برای مهاجران و گردشگران باشد. پایتخت کشور قبرس نیکوزیا نام دارد. این کشور تلاش کرده است که یک سیستم آموزشی قوی و عالی راه‌ اندازی کرده و با بهره‌ گیری از دانشگاه‌ های معتبر به دنبال آن بوده تا دانشجویان را از نقاط مختلف جهان بتواند ترغیب کند تا تحصیل خود را در این کشور ادامه دهند. از نظر اقتصادی نیز می‌ توان گفت که کشور قبرس دارای اقتصادی گویا بوده و از صنایعی مانند تجارت، حمل و نقل، گردشگری و خدمات مالی برخوردار شده است. اگر به دنبال زندگی در یک کشور با آب و هوای عالی هستید و قصد مهاجرت آسان به یک کشور با اقتصاد پویا و فرهنگ غنی را دارید، یکی از بهترین گزینه‌ ها برای شما کشور کوچک و زیبای قبرس خواهد بود.

تفاوت قبرس شمالی و قبرس جنوبی

تفاوت قبرس شمالی و قبرس جنوبی

کشور قبرس شمالی در شمال این جزیره قرار گرفته و یک دولت کوچک است. این کشور که دولت ترکیه آن را یک دولت مستقل می‌ داند هنوز توسط جامعه بین‌ المللی، جمهوری قبرس و اتحادیه اروپا به عنوان کشوری مستقل محسوب نمی‌ شود. با توجه به روند پیشرفتی که دولت قبرس شمالی در پیش گرفته است ایرانیانی که قصد مهاجرت دارند آن را به عنوان یک مقصد محبوب در نظر می‌ گیرند.

تفاوت بین قبرس شمالی و قبرس جنوبی را از جنبه های مختلف می‌ توان بررسی کرد. قبرس جنوبی کشوری مستقل و عضو اتحادیه اروپا بوده که جامعه بین‌ المللی آن را تایید کرده است. از نظر ترکیب قومیتی نیز می‌ توان گفت که در قبرس شمالی ترک‌ های قبرسی یونانی‌ ها و اقوام دیگر مستقر هستند. این در حالیست که یونانیان قبرسی و مسلمانان، جمعیت قبرس جنوبی را تشکیل می‌ دهند.

روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

برای مهاجرت به قبرس شمالی چند روش پیش روی متقاضیان قرار گرفته است.

قبل از اینکه اقدامات لازم برای مهاجرت به قبرس شمالی را انجام دهید، ابتدا بهتر است که چند نکته را در نظر بگیرید. به عنوان مثال یکی از مهم‌ ترین موارد در این زمینه بررسی هدف شما از مهاجرت است. باید با دید بازتری انتخاب خود را انجام داده و بدانید که با چه هدفی قصد دارید از کشور خود مهاجرت کنید.

نکته بعدی این است که برای مهاجرت به قبرس شمالی چه میزان بودجه در اختیار دارید. با توجه به اینکه میزان بودجه شما می‌ تواند در انتخاب روش مهاجرت تاثیرگذار باشد، لازم است که قبل از هر اقدامی اطلاعات کافی را در این خصوص به دست آورید.

یکی دیگر از نکاتی که ممکن است برای شما مهم باشد، مشکل موضوع زبان است. خوشبختانه در قبرس شمالی نگرانی خاصی بابت زبان وجود ندارد. با وجود اینکه مردم قبرس شمالی با زبان ترکی صحبت می‌ کنند ولی بخش زیادی از آن ها تسلط کافی به زبان انگلیسی دارند. به همین علت کافیست که در حد ابتدایی زبان انگلیسی را بلد باشید. خوشبختانه تعداد ایرانیان حاضر در این کشور نیز بسیار زیاد بوده و می‌ توانید کار خود را حتی با زبان فارسی نیز راه بیندازید.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل

یکی از روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی، مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه است. این کشور سالانه پذیرای دانشجویان از نقاط مختلف جهان بوده و با سیستم آموزشی عالی که دارد، از جمله کشورهایی است که تحصیل در آنجا مقرون به صرفه به نظر می‌ رسد. میزان شهریه‌ ای که دانشگاه‌ های این کشور از دانشجویان دریافت می‌ کنند نسبت به سایر دانشگاه‌ های همتراز در دنیا بسیار مناسب تر است. امکانات عالی و عدم نیاز به داشتن مدرک زبان را می‌ توان ویژگی‌ های مهاجرت تحصیلی به قبرس شمالی نام برد.

برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تحصیل لازم است که ابتدا توسط یک دانشگاه در این کشور پذیرش شوید. پس از آن می‌ توانید به سفارت قبرس در کشور خود مراجعه کرده و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید. ۹۰ روز که از استقرار شما در این کشور گذشت، می‌ توانید درخواست اقامت خود را بیان کنید.

اقامت قبرس شمالی از طریق کار

اقامت قبرس شمالی از طریق کار

یکی دیگر از روش‌ های مهاجرتی به هدف قبرس شمالی، مهاجرت از طریق کار است. در صورت داشتن شرایط کار می‌ توانید از این روش استفاده کرده و آینده شغلی مناسبی را نیز برای خود رقم بزنید. پیش زمینه دریافت مجوز برای اقامت کاری در قبرس شمالی تسلط به یکی از زبان‌ های ترکی یا انگلیسی است. البته این شرط الزامی نیست. کارفرمایان رغبت بیشتری به پذیرش افرادی دارند که نسبت به این زبان‌ ها تسلط کافی دارند. فراموش نکنید برای دریافت ویزای قبرس شمالی از طریق کار حتما باید یک کارفرما برای شما دعوتنامه ارسال کند. در واقع به صورت مستقیم اقدام ورود بازار کار قبرس شمالی وجود ندارد.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه‌ گذاری

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه‌ گذاری

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق سرمایه‌ گذاری نیز امکان‌ پذیر است. با توجه به رشد سریع اقتصادی این کشور، بخش زیادی از سرمایه‌ گذاران خارجی تصمیم گرفته‌ اند که فعالیت خود را در قبرس شمالی انجام دهند. موقعیت بسیار عالی قبرس شمالی سبب شده است که تقاضا برای سرمایه‌ گذاری در این کشور افزایش یابد. سرمایه‌ های خارجی معمولا در بخش‌ های ساخت و ساز و گردشگری صرف می‌ شوند. یادآور می‌ شویم که سرمایه‌ گذاری در کشور قبرس شمالی بسیار پرسود بوده و به واسطه فساد اداری بسیار ناچیزی که در این کشور وجود دارد، با اطمینان خاطر می‌ توانید سرمایه‌ گذاری خود را در آنجا انجام دهید. فراموش نکنید که روال اداری ثبت شرکت در این کشور نیز بسیار آسان است.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک

برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی می‌ توانید از طریق خرید ملک اقدام نمایید. این روش که به عنوان یکی از محبوب‌ ترین روش‌ های مهاجرتی مورد توجه قرار گرفته است، علاوه بر اینکه می‌ تواند برای شما موجب دریافت اقامت شود، یک سرمایه‌ گذاری پرسود نیز به شمار می‌ رود. بخش زیادی از ایرانیان برای مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور ترجیح می‌ دهند که این روش را انتخاب کنند. کافیست که یک خانه و آپارتمان در کشور قبرس خریداری کنید. در زمان عقد قرارداد، پرداخت یک سوم هزینه خرید خانه و آپارتمان الزامی است. برای اینکه بتوانید اقامت موقت خود را به دائم تبدیل کنید باید در این کشور حداقل ۵ سال حضور داشته باشید. علاوه بر این نباید بیش از ۸۰ رود از کشور قبرس شمالی خارج شد.

برای مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک کارشناسان و مشاورین مجموعه دیاکو به شما اطلاعات کافی را ارائه می‌ دهند.

سایر روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

سایر روش‌ های مهاجرت به قبرس شمالی

برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی از روش‌ های دیگر نیز می‌ توانید کمک بگیرید. به عنوان مثال اخذ اقامت از طریق ازدواج یکی از روش‌ های آسان در این زمینه است. هر فرد می‌ تواند با ازدواج با یک شهروند قبرسی برای اخذ اقامت خود اقدام نماید. یادآور می‌ شویم که پس از ازدواج با یک شهروند قبرسی می‌ توانید پدر و مادر و فرزندان خود را به این کشور ببرید. 3 سال که ازدواج شما گذشت، می‌ توانید درخواست خود را برای اخذ اقامت دائم ارائه دهید.

مهاجرت به قبرس شمالی از طریق تولد نیز امکان‌ پذیر است. چنانچه فرزندی از یک پدر و مادر که دارای تبعه قبرس هستند متولد شود، به عنوان تبعه قبرس معرفی خواهد شد.

مزایای مهاجرت به کشور قبرس شمالی

مزایای مهاجرت به کشور قبرس شمالی

مهاجرت به قبرس شمالی مزایای مختلفی برای شما می تواند داشته باشد. وضعیت مالی و اقتصادی این کشور مناسب بوده و هر فرد می‌ تواند در یک کشور با هزینه‌ های مقرون به صرفه زندگی نماید. از زندگی آرام در محیطی زیبا با طبیعتی بکر گرفته تا ایجاد شرایط ایده‌ آل برای کار و تحصیل را می‌ توان مزایای دیگر مهاجرت به قبرس شمالی نام برد. این کشور دارای تنوع طبیعی، تنوع فرهنگی و امکانات آموزشی ایده آل است.

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی

هزینه مهاجرت به قبرس شمالی با توجه به روشی که انتخاب می‌ کنید مشخص می‌ شود. اگر به دنبال مهاجرت به قبرس شمالی از طریق خرید ملک و سرمایه‌ گذاری هستید باید هزینه‌ های بیشتری برای مهاجرت از طریق تحصیل و ازدواج در نظر بگیرید. یادآور می‌ شویم که هزینه زندگی در این کشور بسیار پایین بوده و تحصیل در کشور نیز با هزینه کم امکان‌ پذیر است. برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی و سایر کشورهای اروپایی، کارشناسان و مشاورین مجموعه دیاکو اطلاعات کافی را به شما ارائه می‌ دهند.

خدمات موسسه دیاکو

خدمات موسسه دیاکو

برای مهاجرت به کشور قبرس شمالی، متخصصین ما به شما کمک می‌ کنند تا در این خصوص بتوانید با دید باز اقدام نمایید. ارائه مشاوره در سرمایه‌ گذاری، کمک به خرید و فروش ملک در قبرس شمالی و کمک به اخذ اقامت دائم از جمله خدماتی است که ما در مجموعه دیاکو برای شما در نظر گرفته‌ ایم. اگر به دنبال اخذ پذیرش تحصیلی در این کشور هستید نیز کارشناسان ما با توجه به تجربه و تخصصی که دارند به شما کمک خواهند کرد تا به این خواسته خود برسید.