-->
درباره ما

درباره ما

کمپانی دیاکو

مشاوره سرمایه گذاری در قبرس شمالی

به سایت شرکت سرمایه گذاری و بازرگانی دیاکو در زمینه فروش املاک در قبرس و سرمایه گذاری در قبرس شمالی خوش آمدید!

ما یک تیم حرفه‌ای از مشاوران  که از سال 2020 به صورت رسمی با ثبت شرکت به صورت قانونی در کشور قبرس شمالی در زمینه املاک و سرمایه گذاری رسما فعالیت خود را آغاز کردیم.

قبرس شمالی، با طبیعت زیبا، مناظر دیدنی و محیط زندگی مطلوب، یکی از جذاب‌ترین مقصدهای سرمایه گذاری در دنیا است. با تیم ما، شما می‌توانید به راحتی به دنبال خرید یک خانه یا ویلا در نزدیکی ساحل در قبرس،  یا یک واحد مسکونی در شهرهای قبرس شمالی مثل نیکوزیا، گیرنه، اسکله و … باشید چرا که ما بهترین و امن ترین فرصت های سرمایه گذاری را از معتبر ترین شرکت های سازنده املاک در قبرس را به شما معرفی میکنیم.

با مراجعه به کارشناسان خبره ی کمپانی دیاکو، شما می‌توانید از مجموعه گسترده‌ای از خدمات بهره‌مند شوید. ما با اطلاعات به روز و دقیق، به شما در انتخاب بهترین سرمایه گذاری در قبرس ترک با توجه به شرایط و نیازهای شما کمک خواهیم کرد. همچنین، اگر شما به دنبال سرمایه گذاری در بازار املاک قبرس شمالی هستید، ما با تجربه خود شما را راهنمایی خواهیم کرد تا بهترین فرصت‌های سودآور را شناسایی کنید.

تیم ما از متخصصینی تشکیل شده است که با اطلاعات کامل درباره قوانین، مقررات و روندهای بازار املاک قبرس شمالی آشنا هستند. ما به شما تضمین می‌دهیم که تجربه‌ای مطمئن و مطلوب را در فرآیند خرید یا سرمایه گذاری خود تجربه خواهید کرد.

 اگر در مورد شروع سرمایه گذاری در قبرس به دنبال اطلاعات بیشتر هستید،میتوانید ابتدا با مطالعه مطالب مجله دیاکو شروع کنید و سپس با ما تماس بگیرید یا به دفتر ما در قبرس شمالی سر بزنید. ما آماده پاسخگویی به سوالات شما و ارائه راهنمایی حرفه‌ای هستیم تا بهترین تصمیم را بگیرید.

ما همچنین برای بازدید شما از پروژه های قبرس شمالی شرایط ویژه و آفرهای پیشنهادی را مثل سفر رایگان به قبرس، کمک هزینه خرید لوازم منزل و … را در نظر گرفته ایم.

پیشاپیش از انتخاب و اعتمادی که به ما دارید سپاسگذاریم.

کارشناسان شرکت سرمایه گذاری و بازرگانی دیاکو برای خدمت رسانی بهتر به شما همیشه در دسترس هستند.ما به دنبال یافتن حلقه همکاری بلندمدت با شما در زمینه سرمایه گذاری در قبرس هستیم.

تیم حرفه ای و کارشناسان کمپانی دیاکو

فرهاد عادلنیا موسس و مدیر عامل کمپانی دیاکو

فرهاد عادلنیا

مدیر عامل و موسس کمپانی دیاکو در قبرس

پویا بوریایی

پویا بوریایی

کارشناس فروش ملک و اخذ اقامت قبرس شمالی

لیلا نقدعلیان

مشاور خرید ملک در قبرس

دکتر هاشمی نماینده فروش ملک در قبرس نمایندگی استان هرمزگان

دکتر هاشمی

نماینده فروش ملک کمپانی دیاکو در استان هرمزگان

مهندس طاووسی مدیر دفتر مرکزی کمپانی دیاکو در ایران

بیژن طاووسی

نماینده فروش مرکزی کمپانی دیاکو در ایران

حمید جباری کارشناس فروش ملک و اخذ اقامت قبرس شمالی

حمید جباری

کارشناس فروش ملک و دریافت اقامت قبرس شمالی