-->

لانگ بیچ قبرس بهترین منطقه خرید ملک + کاملترین اطلاعات سال 2023

چرا لانگ بیچ قبرس شمالی جزو پرو فروش ترین مناطق در قبرس است

نه فقط برای ایرانیان بلکه برای تمام مردم دنیا لانگ بیچ یکی از بهترین مناطق سرمایه گذاری و گردشگری محسوب می شود. این موضوع را می‌توان به گزارش مجله آمریکایی و تخصصی فوربز در سال 20201جستجو کرد. در این مجله آمده که به دلیل شرایط مختلفی که در لانگ بیچ وجود دارد این منطقه به عنوان یکی از گزینه های پیشنهادی برای سرمایه گذاری در املاک معرفی شده . این یعنی  اگر فردی قصد مهاجرت به قبرس شمالی و سرمایه گذاری در این کشور را داشته باشد، باید حتما نگاه ویژه‌ای به منطقه لانگ بیچ داشته و به آن توجه کند مخصوصا به دلیل محدودیت هایی که برای ایرانیان برای سفر به دیگر مناطق دنیا و سرمایه گذاری در آنها وجود دارد. به راستی که لانگ بیچ بهشت سرمایه گذاری در قبرس شمالی است.

نه فقط برای ایرانیان بلکه برای تمام مردم دنیا لانگ بیچ یکی از بهترین مناطق سرمایه گذاری و گردشگری محسوب می شود. این موضوع را می‌توان به گزارش مجله آمریکایی و تخصصی فوربز در سال 20201جستجو کرد

 برای اینکه بتوانیم انتخاب مناسبی در جهت سرمایه گذاری در قبرس شمالی داشته باشیم، بهتر است لانگ بیچ را به خوبی بشناسیم. این منطقه اولین گزینه برای سرمایه گذاری در قبرس است و باید مطمئن شوید که برای خرید ملک در قبرس، لانگ بیچ جزو انتخاب‌های شما است یا خیر.

به همین علت در این مطلب به صورت خلاصه به معرفی لانگ بیچ پرداختیم و علت جذاب بودن سرمایه گذاری در این منطقه را باهم مرور کرده‌ایم.

اگر قصد خرید ملک در قبرس دارید، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید و برای مشاهده ی فرصت های سرمایه گذاری در این منطقه را در اینجا مشاهده کنید.

لانگ بیچ کجاست؟

لانگ بیچ Long Beach  یک منطقه ساحلی در قبرس شمالی است. همانند دیگر مناطق ساحلی قبرس شمالی این منطقه نیز در امتداد دریای مدیترانه قرار گرفته و جذابیت های فوق العاده زیادی از نظر طبیعت داد. این منطقه که در نوار ساحلی کشیده شده است حدود ۳ کیلومتر بوده و تمامی این مسیر شامل سواحل زیبا و جذاب است.

لانگ بیچ نزدیک به شهر اسکله و در حوالی شهر بزرگ فاماگوستا است. در واقع لانگ بیچ در بین این دو شهر قرار گرفته و دسترسی نسبتاً مناسبی به هر کدام از آنها دارد. فاصله لانگ بیچ تا شهر اسکله Iskele تقریبا 6 کیلومتر است و با صرف زمان 10 دقیقه ای می توانید به مرکز این شهر برسید. لانگ بیچ در واقع جزئی از مناطق شهر اسکله است.

courtyard مجتمع مسکونی متفاوت در لانگ بیچ - DIAKO
لانگ بیچ بین شهر فاماگوستا و اسکله واقع است و دسترسی بسایر خوبی به مهمترین مناطق قبرس شمالی دارد.

فاصله لانگ بیچ تا شهر فاماگوستا تقریباً 15 کیلومتر است و شما با صرف مدت زمان کوتاهی می توانید به این شهر بروید. اگر نگاهی به گوگل مپ بیاندازید، فاصله لانگ بیچ تا مرکز شهر فاماگوستا با خودرو تقریبا 20 دقیقه است. هر چند امکانات فوق‌العاده زیاد لانگ بیچ باعث شده تا نیاز چندانی برای سر زدن به شهر فاماگوستا نداشته باشید.

 فاصله لانگ بیچ تا شهر گیرنه به عنوان یک شهر اصلی و مهم در قبرس شمالی تنها 1 ساعت است. چیزی در حدود 75 کیلومتر با لانگ بیچ فاصله دارد. با توجه به اینکه گیرنه جاذبه های گردشگری فراوان و مناطق توریستی زیادی را در خود جای داده است شما با صرف مدت زمان کوتاهی می توانید به این شهر نیز سفر کنید. هرچند باید تاکید کنیم که لانگ بیچ خود به عنوان یک منطقه توریستی شناخته شده و جذابیت های فوق العاده زیادی دارد.

جاذبه های گردشگری لانگ بیچ

همانطور که گفته شد این پیچ یک منطقه ساحلی است. این منطقه به طول کیلومتر در حاشیه ساحل کشیده شده است. این یعنی تمامی جاذبه های گردشگری این منطقه طبیعی، دریایی و ورزشی هستند. در قبرس، لانگ بیچ به عنوان یکی از بهترین مناطق تفریحی شناخته می‌شود و مردم قبرس شمالی نیز برای تفریحات دریایی ترجیح می‌دهند به لانگ بیچ سفر کنند.

 از مهمترین جاذبه های گردشگری در لانگ بیچ تفریحات ساحلی موجود در این منطقه است. تفریحات ساحلی تنها شامل تفریحات آبی نمی شود. شما می توانید از انواع تفریحاتی که در کنار ساحل یا در آب دریا قرار دارد استفاده کنید. این بستگی به شما دارد که چه نوع تفریحاتی را می پسندید تا از آنها در لانگ بیچ استفاده کرده و لذت ببرید.

برخی از تفریحات پر طرفدار در ساحل لانگ بیچ عبارتند از:

 • پیست ساحلی دوچرخه سواری
 • پیاده روی در امتداد ساحل و بر روی شن ها
 • امکان شنا در مناطق ایمن و مشخص شده
 • امکانات عالی برای گرفتن حمام آفتاب
 • پارک بازی جذاب برای کودکان
 • پارک ورزشی برای بزرگسالان شامل زمین والیبال و…
 • و…

اما تفریحات دریایی فراوانی نیز در قسمت های مختلف لانگ بیچ وجود دارد؛ از جمله:

 • شاتل سواری روی آب با سرعت فوق العاده بالا برای عاشقان هیجان و سرعت
 • فلای بورد حرفه ای
 • اسکی روی آب
 • جت اسکی با استفاده از به روز ترین دستگاه جت اسکی
 • قایق سواری
 • غواصی در اعماق آب های قبرس شمالی
 • و…

لانگ بیچ قبرس کجاست؟

شما میتوانید مکان منطقه ی لانگ بیچ در قبرس شمالی را رو نقشه ی زیر به صورت کامل مشاهده کنید.

چرا خرید ملک در لانگ بیچ پرطرفدار است؟

بل از اینکه به سراغ دلایل جذاب بودن سرمایه گذاری و خرید ملک در لانگ بیچ قبرس شمالی برویم،  بد نیست نگاهی به گزارش مجله اقتصادی فوربز آمریکا که در سال ۲۰۲۱ منتشر شده است بیندازیم. در این گزارش آمده است که لانگ بیچ بهترین مکان برای خرید ملک در دنیا محسوب می شود. این ادعای بسیار بزرگی است که لانگ بیچ قبرس شمالی را به عنوان بهترین مکان در بین مکان های مختلفی که در دنیا وجود دارد قرار دهیم. با این حال مجله فوربز بر اساس پارامترهای مختلفی که وجود دارد را در صدر لیست بلند بالای خود قرار داده است.

 علت این موضوع در مجله فوربس پارامترهای مختلفی است که باعث شده تا لانگ بیچ به عنوان بهترین مکان برای سرمایه گذاری خرید ملک در دنیا شناخته شود. یکی از مهمترین این پارامترها عبارتند از:

 آرامش و امنیت

یکی از مهمترین پارامترهایی که باعث می شود ثبات اقتصادی در هر منطقه ایجاد شود، آرامش و امنیت است. از دیدگاه اقتصاددانان بزرگ دنیا قبرس شمالی و به ویژه لانگ بیچ، امنیت و آرامش مناسبی دارد و به همین دلیل می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای سرمایه گذاری و خرید ملک به حساب آید.و همانطور که در این مطلب گفته شده قبرس شمالی یکی از امن ترین و دارای پایین ترین نرخ جرم و جنایت در بین کشور های دنیا است.

امکانات رفاهی و تفریحی

پارامتر مهم دیگر اقتصاددان های دنیا برای انتخاب منطقه لانگ بیچ به عنوان منطقه‌ای مناسب برای سرمایه گذاری خرید ملک در نظر گرفته‌اند، امکانات رفاهی و تفریحی موجود در این منطقه است. لانگ بیچ هم امکانات فوق العاده عالی دارد و هم دسترسی ساده‌ای به بزرگترین شهرها و مناطق قبرس شمالی داشته و هیچ محدودیتی برای دسترسی به امکانات رفاهی و تفریحی وجود ندارد.

هزینه سرمایه گذاری پایین

پارامتر دیگر باعث شده تا به عنوان یک منطقه محبوب برای سرمایه‌گذاری انتخاب شود، هزینه پایین سرمایه گذاری است. برای خرید ملک در لانگ بیچ قبرس شمالی شما نیاز به سرمایه بسیار پایین تری نسبت به سرمایه گذاری در در دیگر مناطق دنیا با ویژگی های مشخص شده در بالا دارید.

یعنی ممکن است یک منطقه هزینه سرمایه گذاری کمتری برای خرید ملک نیاز داشته باشد اما به دلیل نداشتن امنیت و آرامش ریسک سرمایه‌گذاری بالاتر است. به همین علت مجله فوربس با در نظر گرفتن تمامی پارامترها به این نتیجه رسیده که هزینه سرمایه گذاری خرید ملک در قبرس شمالی پایین تر است مکان های دیگر است.

دیگر دلایل ارزش سرمایه گذاری در لانگ بیچ قبرس شمالی

علاوه بر دلایل بیان شده توسط مجله اقتصادی معتبر آمریکایی، دلایل دیگری نیز وجود دارد که باعث شده تا منطقه لانگ بیچ برای ایرانیان به عنوان یک منطقه فوق العاده عالی به منظور سرمایه‌گذاری شناخته شود. به همین علت است که اگر کسی قصد سرمایه گذاری در قبرس داشته باشد، عموماً یکی از گزینه های پیش رو در کنار سایر مناطق، لانگ بیچ است.

از مهمترین دلایل توجه ویژه به لانگ بیچ توسط ایرانیان، نزدیک بودن شباهت های فرهنگی و همچنین حضور هموطنان ایرانی در این منطقه است. دسترسی ساده و امکان ایجاد شغل در این منطقه یکی دیگر از دلایلی است که باعث شده تا لانگ بیچ به عنوان منطقه عالی برای خرید ملک شناخته شود.

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مناطق قبرس شمالی مطالب گردآوری شده در مجله ی دیاکو را مطالعه کنید و برای دیدن فرصت های سرمایه گذاری در قبرس شمالی اینجا را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *