-->

انواع ملک در قبرس + 7 نوع ملک در قبرس در قبرس که قبل از خرید باید بشناسید

انواع ملک در قبرس

در این مقاله می خواهیم انواع ملک را در قبرس شمالی برای شما. توضیح بدهیم. پس با کمپانی دیاکو برای آشنایی با انواع ملک در قبرس شمالی همراه باشید. 

وقتی شما تصمیم به خرید ملک در قبرس شمالی می گیرید فروشنده به شما لیستی از انواع خانه ها را ارائه می کند.که در نگاه اول شما آنها را نمی شناسد.حال در این مقاله از شرکت سرمایه گذاری و بازرگانی دیاکوانواع این املاک را به شما معرفی می کنیم. قبل از خرید ملک در قبرس شمالی شما باید با اصطلاحات فروشندگان املاک در قبرس آشنا شوید.

سیته یا site در قبرس

اصطلاح سیته در ترکیه و قبرس شمالی به مجموعه های ساختمانی بزرگ گفته می شود که به صورت یک یا چند سایت هستند.

در این گونه آپارتمان ها شما انواع امکانات از قبیل استخر، باشگاه، رستوران، کافه، بار، سالن ورزشی، سوپرمارکت و امکانات رفاهی و تفریحی دیگر را در آن مجموعه به صورت یکجا در اختیار دارید.

نرمال آپارتمان در قبرس

نرمال آپارتمان ها همان آپارتمان های چند طبقه معمولی در قبرس هستند. در این گونه آپارتمان ها شما معمولا هزینه های کمتری را نسبت به سیته ها.پرداخت می کنید در مقابل آن شما امکانات کمتری را در اختیار دارید. در این گونه آپارتمان ها صرفا شما می توانید از امکانات پارکینگ و بعضا نگهبانی استفاده کنید.

کونوت ها در قبرس شمالی

کونوت ها نوعی از املاک در قبرس شمالی هستند.که دارای یک یا دو طبقه هستند. کونوت ها معمولا همان.خانه های یک یا دوطبقه مستقل هستند که شما با خرید این ملک در قبرس مالک کل آن هستید و شما در ملک با هیچ کسی شریک نیستید.مزیت این نوع ساختمانها در این است که شما نیاز به پرداخت شارژ ماهیانه.و هزینه های جانبی ملک ندارید و مدیریت این ملک بر عهده خود شماست. شما اجازه هرگونه دخل و تصرف وبا سازی را در این نوع املاک دارید.

ویلا های دوقلو semi villa 

این ویلا ها به صورت دوقلو و به صورت کنار هم ساخته میشوند  که معمولا در کنار ساحل دریا قرار دارند .دارای حیاط هستند و دارای پارکینگ اختصاصی هستند که مهمترین مزیتی که نسبت به سیته ها و آپارتمان ها دارند در نوع سند عرصه و عیان مجزای ملکی آنهاست که کاملا به سرمایه گذار منتقل میشود.

حال که با انواع.ملک در قبرس شمالی و اصطلاحات آن آشنا شدیم.وارد جزئیات آن ها می شویم

انواع ملک در قبرس شمالی 

استدیو در قبرس شمالی

واحد استدیو در قبرس به واحدهایی گفته می شود که فاقد اتاق خواب مجزا.و پذیرایی می باشد.این واحدها واحدهای بسیار اقتصادی و ارزان در قبرس هستند که به نسبت میزان رشد قیمت املاک در قبرس سازنده ها نیز بخشی از واحدها ی پروژه های ملکی در قبرس شمالی را به واحدهای استودیو اختصاص داده اند. واحدهای استدیو.معمولا برای افراد مجرد.و دانشجویان و برای کسانی که به فکر در آمد به ارز خارجی با اجاره ملک استدیو در قبرس به توریست ها و گردشگران مناسب می باشد. از مزایای دیگر واحد های استدیو در قبرس این است که شما با هزینه کم میتوانید در یک پروژه ی لوکس در قبرس اقدام به سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس کنید.

واحد یکخوابه در قبرس یا 1+1

واحد های 1+1 یا به ترکی استانبولی bir arti bir از جمله واحد های مناسب سرمایه گذاری در قبرس شمالی هستند. این واحد ها دارای یک اتاق خواب و سالن پذیرایی می باشد . این واحد ها نیز در متراژهای مختلفی در پروژه های قبرس ارئه می شوند

واحد های یکخوابه در قبرس نیز مشابه واحد های استدیو مناسب گردشگرام و دانشجویان و یک زوج استت و به دلیل قیمت های نسبتا مناسب طرفداران زیادی در پروژه های ساختمانی پیدا کرده است.

واحد های دو خوابه در قبرس یا 2+1

این واحد ها واحد های خانوادگی است که دارای دو اتاق خواب و یک سالن پذیرایی است که معمولا امکانات مثل سرویس مستر در یکی از اتاق خواب ها و وان و تراس و استخر اختصاصی و … را دارند. این واحد ها در اکثر پروژه های ساختمانی معتبر در قبرس وجود دارند.و یکی از واحد های پر طرفدار برای کسانی است که قصد سرمایه گذاری در قبرس شمالی را دارند.

واحد های سه خوابه و سه خوابه و مستر دار در قبرس شمالی وجود دارند که در در اینجا میتوانید لیست پروژه ها و انواع ملک در آنها را ببینید.

اگرتصمیم به سرمایه گذاری در قبرس را دارید از اینجا می توانید لیست برترین املاک قبرس را ببینید.

سازنده های املاک در قبرس 

اگر قصد خرید ملک در قبرس شمالی را دارید و یا در حال تحقیق در مورد قبرس شمالی و شرایط زندگی در آن هستید بهتر است بدانید که  شرکت های زیادی در زمینه ساخت پروژه های مسکونی در قبرس فعالیت می کنند ولی شما با نام های زیادی مواجه نمی شوید چرا که شرکت های معتبردر قبرس پروژه ها را بهترین مصالح ساختمانی با کیفیت در قبرس می سازند و امنیت سرمایه شما را تضمین می کنند .

اگر برای سرمایه گذاری در قبرس شمالی سوال برای شما پیش آمد می توانید با مشاور خرید ملک در قبرس کمپانی دیاکو تماس بگیرید و همچنین اگر تصمیم به خرید ملک در قبرس شمالی را دارید می توانید در مجله دیاکو اطلاعات کاملی در مورد فرهنگ مردم در قبرس شمالی و شهرهای مهم قبرس را به دست بیاورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *